
Zártkörű könyvklub. Ha érdekel a tagság, küldj egy emailt!
Minden levélre válaszolunk, de előfordulhat, hogy a válaszlevelünk a levélszemét közé kerül, ezért kérjük ellenőrizd a spam/levélszemét mappádat!
ePub átalakítás mobi-ra: http://ingyenekonyvek.blogspot.com/p/konvertalas.html
Ezeket a könyveket olvastuk:
September 21, 2017
Pablo de Santis: Párizsi rejtély

Agnès Martin-Lugand: A boldog emberek olvasnak és kávéznak

David Lagercrantz: Mint az árnyék

September 17, 2017
Jason Matthews: Vörös veréb

A lélegzetelállító sebességgel pörgő cselekmény Oroszországból indulva Finnországon, Görögországon és Olaszországon keresztül az Egyesült Államokba vezet minket. Jegorova és Nash halálos össztűzben találják magukat, amely már nem csak az ő életüket, hanem másokét is veszélybe sodorja. Titkos hűségeskük köttetnek és szegődnek meg, miközben minden hírszerző ügynökség veszélybe kerül Moszkvától egészen Washingtonig. A nyugalmazott CIA tiszt Jason Matthews első regénye; letehetetlen stílusával és emlékezetes szereplőivel nem csupán irodalmi bravúr, hanem szakmai szempontból is jelentős teljesítmény. Nagy részletességgel, valós módszerek bemutatásával – kémkedés, kémelhárítás, beszervezés, kiberháború – nyerhetünk bepillantást a nemzetközi hírszerzés működésébe.
JM Gulvin: Hosszú számolás
Sarah Waters: A szobalány

Kovács Violetta: K9 kommandó
Paulo Coelho: A kém

September 16, 2017
Böszörményi Gyula: A Rudnay-gyilkosságok

Jennifer Lee Carrell: A Macbeth-rejtély

Elif Shafak: A bolhapalota

Maurice Druon: Zeusz emlékiratai

Maurice Druont (1918-2009), akit a Francia Akadémia is tagságra méltatott, elsősorban a középkor francia történelméből merítő regényeiről ismeri a magyar közönség, ez a szellemes, pajzán írása azonban a görög mitológia világába kalauzol. Nem akárki, az istenek és emberek atyjának szemével, aki több ezer éves álmából modern világunkra ocsúdik. Nincs különösebben meglepve, elvégre az Olümposzon is megesnek dolgok, urambocsá, a főisten is okkal száll magába néhanapján. Mindazonáltal kedvére való a teremtés, s úgy véli, egészében véve azért kár lenne ezért a világmindenségért. Döntse el a kedves olvasó, hogy vajon a szerző lényegül-e az emlékirat lapjain Zeusszá, vagy megfordítva.
R. Kelényi, Angelika: Szulejmán és a magyar udvarhölgy

Subscribe to:
Posts (Atom)